Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktualności

AKTUALNOŚCI:

Otwarcie sezonu grillowego

Utworzono dnia 22.07.2021

Sezon grillowy uważamy za otwarty!!! Korzystając z pięknej majowej pogody, przy dźwiękach muzyki i licznych konkursach, integrowaliśmy się w naszym ogrodzie.

czytaj dalej... na temat: Otwarcie sezonu grillowego

Zamiłowamia kulinarne

Utworzono dnia 22.07.2021

Dziś realizujemy zamiłowania kulinarne, rozwijamy je i prezentujemy nasze osiągnięcia. Pyszne i piękne gofry!!! Poprzez udział w zajęciach mieszkańcy poznają zasady higieny, zdrowego żywienia, wpływu diety na poprawę zdrowia, a przede wszystkim spędzamy razem czas.

czytaj dalej... na temat: Zamiłowamia kulinarne

Druga dawka szczepień

Utworzono dnia 28.04.2021

Nasi mieszkańcy są po drugiej dawce szczepień, wszyscy czują się dobrze. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pani Starosty Marzeny Dębniak za pomoc w pozyskaniu szczepionek. Dziękujemy również Panu Adamowi Karolikowi Dyrektorowi ds. Lecznictwa ZOZ Ostrowiec oraz Koordynatorce Punktu Szczepień Pani Teresie Kutwin za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie akcji szczepień na terenie naszego Domu, współpraca z Państwem to przyjemność.

czytaj dalej... na temat: Druga dawka szczepień

Razem pizza smakuje lepiej :)

Utworzono dnia 28.04.2021

DZIĘKUJEMY PIZZERII Da Grasso Ostrowiec Świętokrzyski za pyszną niespodziankę dla naszych mieszkańców. Bo w nas jest moc! Pomimo pandemii i związanych z nią ograniczeń, budujemy poczucie wspólnoty, wsparcia, docenienia. W grupie raźniej, grupa ubogaca, a do tego grupa ma siłę.

czytaj dalej... na temat: Razem pizza smakuje lepiej :)

Zielono nam :)

Utworzono dnia 28.04.2021

Pod takim hasłem wyruszyliśmy do naszego ogrodu. Spacery, ćwiczenia, zabawa i nordic walking, a to dopiero początek naszej przygody ze sportem. Dotlenieni, zrelaksowani, z jasnym umysłem i rozruszanym ciałem wyrabiamy pozytywne nastawienie na cały dzień.

czytaj dalej... na temat: Zielono nam :)

A dzisiaj na sportowo

Utworzono dnia 22.04.2021

Nieważne, co ci się przytrafia, ważne jak to wykorzystasz. Życie przypomina grę.... Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty- ale tylko od Ciebie zależy, jak rozegrasz partię.

czytaj dalej... na temat: A dzisiaj na sportowo