Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktualności

AKTUALNOŚCI:

Dzień Kobiet :)

Utworzono dnia 09.03.2022

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, siostry i matki, dostają wtedy pachnące kwiatki.

czytaj dalej... na temat: Dzień Kobiet :)

Pomoc dla Ukrainy !!!

Utworzono dnia 09.03.2022
W ramach akcji Ostrowiec Świętokrzyski dla Ukrainy dary rzeczowe można przekazywać do placówek oświatowych blisko swojego miejsca zamieszkania. Od 3.03 do 15.03 na terenie 4 szkół podstawowych zorganizowane zostaną punkty odbioru darów, które będą działać codziennie od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy mieszkańców Ostrowca do przynoszenia darów do punktu znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania.
Akcja we współpracy z Grupa Ratownictwa PCK Ostrowiec Św. przeprowadzona zostanie również we wszystkich placówkach oświatowych na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Zebrane dary trafią do Powiatowego Punktu Pomocy Humanitarnej PCK, a następnie według potrzeb zostaną przekazane dla walczącej Ukrainy lub dla uchodźców znajdujących się na terenie naszego kraju.
Zbiórki odbędą się w:
- Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 (na ul. Trzeciaków i na ul. Sienkiewicza);
- Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 na ul. Śliskiej;
- Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 na os. Ogrody;
- Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 na os. Pułanki.
czytaj dalej... na temat: Pomoc dla Ukrainy !!!

Piękna Walentynkowa niespodzianka

Utworzono dnia 09.03.2022

A to niespodzianka tyle pięknych walentynkowych kartek z życzeniami dla naszych mieszkańców od Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Św. Bardzo, bardzo dziękujemy :)

czytaj dalej... na temat: Piękna Walentynkowa niespodzianka

Dzień Św. Walentego

Utworzono dnia 09.03.2022

Dzień Świętego Walentego. To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają!

czytaj dalej... na temat: Dzień Św. Walentego

Współpraca się opłaca

Utworzono dnia 01.02.2022
Współpraca popłaca !!!

Seredczne pdoziekowania dla Pana Mateusza Masternaka właściciela firmy Centrum Rehabilitacji i Terapii Manualnej ReVita, z którą od ponad pół roku roku współpracujemy. Zawrotna kwota 1700 zł za rękawicę z autografem jego imiennika, również Mateusza Masternaka, trafia do zbiórki na rzecz WOŚP.

czytaj dalej... na temat: Współpraca się opłaca

30 Finał WOŚP również w Naszym Domu

Utworzono dnia 01.02.2022
Pomaganie pozwala czuć się potrzebnym, daje satysfakcję i radość a także poczucie, że należymy do większej wspólnoty. Pomagając innym,pomagamy jednocześnie sobie. Dlatego w tym roku nie może zabraknąć i nas podczas 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy w sobie dużo motywacji i bezinteresowności w niesieniu wsparcia innym. W naszym Domu zbieramy pieniążki do tradycyjnej puszki. W związku z pandemią dla tych, którzy chcą pomagać nie ma przeszkód i można dokonywać wpłat na e-Skarbonkę. Link do naszej E-Skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rdl1tb
czytaj dalej... na temat: 30 Finał WOŚP również w Naszym Domu