Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktualności

AKTUALNOŚCI:

A w Wielką Sobotę ...

Utworzono dnia 20.04.2021

Święcenie pokarmów to najważniejsza Wielkanocna tradycja. Jest symbolem Zmartwychwstania i Życia, zbawienia, które dokonuje się za pomocą ofiary Jezusa na krzyżu. To z tego względu do wielkanocnego koszyczka wkładamy określone pokarmy: baranka, chleb, sól, pieprz, jajka, wędlinę, chrzan. A tak dziś było u nas :

czytaj dalej... na temat: A w Wielką Sobotę ...

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Utworzono dnia 02.04.2021

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą Dyrekcja, pracownicy oraz mieszkańcy naszego Domu Pomocy Społecznej.

czytaj dalej... na temat: Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Wspólne świąteczne śniadanie

Utworzono dnia 02.04.2021

Przy stołach zastawionych tradycyjnymi dla Wielkanocy potrawami, mieszkańcy naszego Domu zasiedli do wspólnego śniadania. Były życzenia i wspaniała świąteczna atmosfera.

czytaj dalej... na temat: Wspólne świąteczne śniadanie

Święta Wielkiej Nocy tuż tuż

Utworzono dnia 02.04.2021

Wielkanoc tuż tuż…zbliża się wielkim krokami, więc my nie próżnujemy! W świetlicy terapii zajęciowej praca wre.... Przygotowujemy świąteczne dekoracje, które ozdobią nasz Dom.

czytaj dalej... na temat: Święta Wielkiej Nocy tuż tuż

Kartki z życzeniami

Utworzono dnia 02.04.2021

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, za wykonanie pięknych, świątecznych kartek z życzeniami z okazji Świąt Wielkanocnych dla naszych Mieszkańców

czytaj dalej... na temat: Kartki z życzeniami

Na poprawę humoru

Utworzono dnia 02.04.2021

Podobno nic tak nie poprawia humoru jak słodkości . Po ich zjedzeniu wzrasta w organizmie poziom serotoniny określanej jako hormon szczęścia. Dlatego dziś serwujemy naleśniki z lodam :)

czytaj dalej... na temat: Na poprawę humoru