Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktualności

AKTUALNOŚCI:

Fundacja "Skrzydła Opieki"

Utworzono dnia 01.02.2022
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" św. Jan Paweł II. Jest nam niezmiernie miło, kiedy udaje nam się drobnym gestem sprawić innym radość #pomaganiejestfajne #fundacjaskrzydlaopieki

Serdeczne podziękowania dla Fundacji Skrzydła Opieki za okazaną pomoc rzeczową w postaci odzieży, obuwia i akcesoriów dla Mieszkańców naszego domu.

czytaj dalej... na temat: Fundacja "Skrzydła Opieki"

Prezenty :)

Utworzono dnia 01.02.2022

Bo przecież każdy, mały czy duży lubi dostawać prezenty są one jedną z tradycji Świąt. Pięknie wyglądające paczki pod choinką, to coś na co czekamy z niecierpliwością. Dlatego dziś, nasi Mieszkańcy otrzymali świąteczne niespodzianki. Podziękowania dla Fundacji Biedronki.

czytaj dalej... na temat: Prezenty :)

Były kartki świąteczne, życzenia, stroik i rózgi :)

Utworzono dnia 20.12.2021

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy "Szarego" w Kunowie - dziękujemy za pamięć, za kartki świąteczne, za piękne życzenia, za stroik i rózgi. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zainteresowanie jakim obdarzacie naszych mieszkańców. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

czytaj dalej... na temat: Były kartki świąteczne, życzenia, stroik i rózgi :)

Są też i kartki świąteczne

Utworzono dnia 20.12.2021
Serdeczne podziękowania dla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim za przekazanie naszym Mieszkańcom pięknych, świątecznych kartek.
Utrzymywanie kontaktów z Waszą placówką jest dla osób mieszkających w naszym domu, bardzo ważna formą terapii, która umożliwia zachowanie więzi społecznych.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
czytaj dalej... na temat: Są też i kartki świąteczne

Czas na choinkę

Utworzono dnia 20.12.2021
Choinko piękna jak las, Choinko zostań wśród nas!

Choinka świąteczna to jeden z ważniejszych symboli Bożego Narodzenia. Ubiera się ją w Wigilię lub nawet kilka tygodni wcześniej i stanowi to piękną tradycję.

czytaj dalej... na temat: Czas na choinkę

Witaj Św. Mikołaju!

Utworzono dnia 20.12.2021

Święty Mikołaju na Ciebie dziś czekamy, przez okno zmarznięte ciągle wyglądamy. A ty daj prezenty, rózgi odrzuć w kąt, I życz wszystkim Mieszkańcom Naszego Domu Wesołych Świąt!!!

czytaj dalej... na temat: Witaj Św. Mikołaju!