Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

MAMY WOLNE MIEJSCA !!!

WOLNE MIEJSCA W NASZYM DPS

Szanowni Państwo,

     Dom Pomocy Społecznej w Ostrowcu Św. przy ul. Grabowieckiej 7 informuje, że dysponuje obecnie wolnymi miejscami. Zapewniamy warunki pobytu zgodne z obowiązującymi standardami w pokojach 1, 2 lub 3 osobowych. Koszt utrzymania mieszkańca w roku bieżącym wynosi 3.999,22 zł/m-c (w tym art. higieniczno - opatrunkowe). W trosce o zapewnienie jak najlepszych warunków bytowych gwarantujemy pełną i odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, spełniamy wszelkie wymogi sanitarne.
      Budynek otoczony jest pięknym parkiem, w którym znajdują się trasy spacerowe, altanki oraz ogród kwiatowy, co umożliwia mieszkańcom kontakt z naturą. W naszym DPS znajduję się kaplica, w której Mieszkańcy mogą uczestniczyć w mszach św. oraz spotkaniach modlitewnych.
    Dysponujemy pawilonem przy ul. Długiej, który przeszedł kompleksowy remont. W odnowionym i nowoczesnym budynku Mieszkańcy mają zapewnione komfortowe warunki pobytu. Dzięki przyjaznej i rodzinnej atmosferze oraz fachowej opiece            w naszym Domu podopieczni odzyskują radość i pogodę ducha.
      Szczegółową prezentację placówki znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.ostrowiec.naszdps.pl.

Wszelkie informacje oraz pomoc w skompletowaniu dokumentów uzyskają Państwo pod n-rem telefonu: 41 262 00 23.

 

galeria

Utworzono dnia 06.09.2021, 11:40